Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz DSK 170.3

Reproduktory Hertz DSK 170.3Celý popis

2 249
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DSK 170.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz DSK 170.3

Reproduktory Hertz DSK 170.3 vám umožní ve vašem voze poslouchat kvalitní audio systém s maximální jednoduchostí montáže a to hlavně díky snížené montážní hloubce. Reproduktory využívají exkluzivní profil membrány V-cone® pro špičkovou odezvu a detailní rozsah středních hodnot. Obvod TPU (termoplastický polyuretan) zajišťuje linearitu a redukci nežádoucích rezonancí i při vysokém zatížení. Vysoce výkonné materiály, jako je například neodymový magnet a membrána PEI, zajišťují rozšířený rozsah vysokých frekvencí. Pasivní filtry jsou umístěny přímo na dodaných propojovacích kabelech, spolu s bohatým příslušenstvím, které zjednodušují instalaci.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz DT 24.3

  • O kaloty 24 mm
  • Vysoce účinná prstencová akustická membrána
  • Vysoce energetický neodymový magnet
  • Montážní příslušenství pro povrchovou nebo vestavnou montáž

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz DV 170.3

  • Čistá měděná cívka, navinutá na conex, pro maximální lehkost
  • V-cone® membrána pro nejlepší odezvu mimo osu, jasný detail střední frekvence a silné basy
  • Koš velikosti DIN chráněný lakováním
  • Pocínované, vysokoproudé svorky
  • Postříbřené olověné vodiče pro maximální spolehlivost a vodivost
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.