Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz DT 24.3

Reproduktory Hertz DT 24.3Celý popis

849
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DT 24.3
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Výškové reproduktory Hertz DT 24.3

Optimalizovaná struktura neodymového výškového reproduktoru nabízí vysokou účinnost a lineární, rozšířenou frekvenční odezvu. Hertz DT 24.3 se může pochlubit výkonnou, vysoce lineární prstencovou akustickou čočkou spolu s membránou PEI, která je vybrána pro svou vysokou tuhost a tepelnou odolnost. Tato konstrukční řešení poskytují nejlepší tlumení s detailním lineárním zvukem i při vysokých úrovních volume. Možnost instalace je univerzální díky dodávaným konzolím, umožňující jak povrchovou, tak i vestavěnou montáž.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz DT 24.3

  • O kaloty 24 mm
  • Vysoce účinná prstencová akustická čočka
  • Vysoce energetický neodymový magnet
  • Montážní příslušenství pro povrchovou nebo vestavěnou montáž
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.