Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Reproduktory Hertz X 130

Reproduktory Hertz X 130Celý popis

1 090 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: X 130
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Koaxiální 2pásmové reproduktory Hertz X 130

5" dvoupásmové koaxiální reproduktory Hertz X 130 jsou vybaveny speciálně navrženým čelním panelem výškového reproduktoru optimalizovaným pro vysoký výkon, který navíc zajišťuje lineární frekvenční odezvu. Membrána z lisovaného papíru odpuzující vodu spolu s pěnovým závěsem poskytují velmi vysokou zatížitelnost a prodlouženou odezvu nízkých kmitočtů, aby se dosáhlo bohatého zvuku, i když jsou reproduktory napájeny jen ze samotného autorádia. 25 mm středobasová cívka poháněná feritovým magnetem s vysokou hustotou toku nabízí dynamické ovládání výkonu pro silný a nezkreslený zvuk.

Hlavní vlastnosti reproduktorů Hertz X 130

  • Neodymový výškový reproduktor s kalotou PEI pro vynikající reprodukci vysokých frekvencí a kompaktnosti
  • Čelní deska výškového reproduktoru optimalizovaná pro výjimečný výkon
  • Kovově šedý povrch membrány s vysokou tuhostí, lisovaný papír s vodoodpudivou úpravou
  • Čistá měděná 25 mm hlasová cívka středobasového reproduktoru pro vysoké dynamické ovládání výkonu
  • Feritový magnet s vysokou hustotou toku 80 mm (3,15") pro silný nezkreslený zvuk
  • Snadno instalovatelný koš chráněný lakováním
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.