Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Rieger Tuning lipa pod přední spoiler Rieger č. 55116 pro Audi TT (8N) Roadster/Coupé, r.v. od 98-03

Lipa "straight version" Rieger Tuning pod přední spoiler Rieger č. 55116 určena k montáži na vozy Audi TT (8N) modely Coupé a Roadster s rokem výroby od 1998 - 2003 je dodávána ve dvou provedeních v plastu ABS, bez laku, připraveném pro lakování do barvy vozu nebo v plastu ABS, v karbonovém vzhledu, které nepotřebuje žádné další lakování.Celý popis

1 652 Kč
Cena je včetně DPH
Povrchová úprava:
Vyberte povrchovou úpravu:
plast ABS, bez laku
1 652 Kč
plast ABS, Carbon-look
2 212 Kč
Značka: Rieger Tuning
Kód: S 00055117x
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Tato lipa pasuje na modely Coupé i Roadster vozu Audi TT (8N) s rokem výroby od 1998 - 2003. Lipa je dodávána ve dvou provedeních v plastu ABS, bez laku nebo v karbonovém vzhledu.

Díl je určen pro vozy:
Audi TT (8N) Coupé, r.v. od 1998 - 2003
Audi TT (8N) Roadster, r.v. od 1998 - 2003

Součástí balení:
lipa
montážní materiál

Povrchová úprava:
plast ABS, bez laku
plast ABS, Carbon-look

Výrobky v provedení PUR, sklolaminát, ABS plast nebo ABS plast Carbon-look jsou dodávány bez lakování. S výjimkou ABS plastu Carbon-look je nezbytné tyto díly před finálním namontováním nalakovat do požadovaného odstínu. Výrobky v černém lesklém provedení již mají finální povrchovou úpravu.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem spoilerů Rieger Tuning do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.