Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Sada kolových šroubů M12 x 1,5 x 28 v opáleném titanovém vzhledu s fialovou vložkou hlavy, kužel

Sada 20ks kolových šroubů v atraktivním duhovém vzhledu opáleného titanu se závitem M12 x 1,5 x 28 mm s kuželovou dosedací plochou a fialovou vložkou hlavy. Šrouby jsou díky vnitřnímu mnohostěnu zároveň funkčním bezpečnostním prvkem.Celý popis

2 590 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: 73328DR1215
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Sada 20ks kolových šroubů v atraktivním duhovém vzhledu opáleného titanu se závitem M12 x 1,5 x 28 mm s kuželovou dosedací plochou a fialovou vložkou hlavy. Šrouby jsou díky vnitřnímu mnohostěnu zároveň funkčním bezpečnostním prvkem.

Tyto šrouby s netradiční kulatou hlavou s fialovou vložkou podtrhnou jedinečný vzhled vašich kol. Zároveň je účinně chrání proti odcizení díky vnitřnímu atypickému mnohostěnu. Ke každé sadě je dodáván adaptér pro klíč 19/21 mm a plastový nástroj pro demontáž barevných krycích vložek.

Barevná demontovatelná vložka hlavy tvoří spolu s tvarem hlavy zajímavý designový prvek a zároveň chrání vnitřní mnohostěn před nečistotami. V případě zájmu je možné dokoupit barevné vložky v jiné barvě.

Celková délka šroubu: 57 mm
Délka závitu: 28 mm
Dosedací plocha: kónus 60 stupňů
Vnější průměr hlavy: 20 mm
Hmotnost šroubu: 50 g

Díky konstrukci z masivní oceli (SCM440) a dotahování/povolování pomocí vnitřního mnohostěnu nedochází k odírání povrchu jako u laciných hliníkových šroubů a matic.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.