Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Silikonové koleno Samco Sport 120° s vnitřním průměrem 9,5 mm

Silikonové koleno Samco Sport v úhlu 120° s vnitřním průměrem 9,5 mm (3/8") a tloušťkou stěny 4 mm. Koleno má široké možnosti využití pro tlakové vedení vzduchu, distribuci chladicí kapaliny nebo pro stavbu sportovních sání.

Teplotní odolnost silikonových kolen Samco Sport je max. 180°C.

POZOR: Tyto hadice nejsou vhodné pro vedení benzinu, nafty či oleje.Celý popis

458 Kč
Cena je včetně DPH
Barva:
Vyberte barvu:
modrá
458 Kč
červená
458 Kč
černá
458 Kč
žlutá
458 Kč
oranžová
458 Kč
světle zelená
458 Kč
tmavě zelená
458 Kč
fialová
458 Kč
růžová
527 Kč
bílá
527 Kč
gunmetal šedá
527 Kč
viper červená
527 Kč
matná černá (classic)
527 Kč
metalická stříbrná
619 Kč
urban šedá (maskáčový vzor)
619 Kč
solar oranžová (maskáčový vzor)
619 Kč
ninja zelená (maskáčový vzor)
619 Kč
lightning modrá (maskáčový vzor)
619 Kč
samco blaze (černá s červenými plameny)
619 Kč
Značka: Samco Sport UK
Kód: E120/9.5x
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Silikonové 120° koleno Samco Sport s vnitřním průměrem 9,5 mm (3/8") a tloušťkou stěny 4 mm. Koleno má široké možnosti využití pro tlakové vedení vzduchu, distribuci chladicí kapaliny nebo pro stavbu sportovních sání. Kromě toho dodávají tyto hadice díky široké nabídce barevných odstínů ucelený a atraktivní vzhled vašemu motorovému prostoru.

Silikonové tlakové hadice Samco Sport mají 3-vrstvé protkávání pro maximální odolnost v tlakových soustavách.

Technické parametry:
Vnitřní průměr: 9,5 mm (3/8")
Úhel zahnutí: 120°
Tloušťka stěny: 4 mm
Délka ramene: 63 mm
Teplotní odolnost: max. 180°C

POZOR: Tyto hadice nejsou vhodné pro vedení benzinu, nafty či oleje.

Silikonové hadice Samco Sport je možné objednat v libovolném odstínu z nabídky níže. Zvolenou barvu, prosíme, uvádějte do poznámky při dokončení objednávky.

Uvedená cena je za hadici ve standardních barevných variantách (modrá, červená, světle zelená, žlutá, fialová, černá, tmavě zelená a oranžová)
Prémiové barvy (příplatek +15%): bílá, růžová, matná černá (Classic), Gunmetal šedá, Viper červená
Prémiové barvy (příplatek +35%): stříbrná a všechny varianty maskáčových vzorů

Dostupné barevné varianty silikonových hadic Samco Sport


Pozor: Při objednání hadic v jiném odstínu než je modrá, červená nebo černá, je třeba počítat s delší dobou dodání (cca 4-6 týdnů). U prémiových barev může být doba dodání delší než uvedených 6 týdnů.

 

Použití silikonových hadic Samco Sport posouvá limity vozu Extrémní odolnost a životnost silikonových hadic Samco Sport Kvalita silikonových hadic Samco Sport je ověřena použitím v extrémních podmínkách
Silikonové hadice Samco Sport posouvají výkonnostní limity vozu díky své vysoké odolnosti, životnosti a zároveň dodávají atraktivnější vzhled motorovému prostoru. Silikonové hadice Samco Sport jsou nejodolnějšími hadicemi na trhu, jejichž trvanlivost je podpořena doživotní zárukou. Závodní týmy po celém světě volí produkty Samco Sport, které byly nesčetněkrát prověřeny při těch nejnáročnějších závodech v extrémních podmínkách.

 

 

 

Přednosti silikonových hadic Samco SportŠpičkové silikonové hadice Samco jsou ručně vyráběny ve Velké Británii a hojně využívány při profesionálních závodech včetně seriálu Formule 1 nebo ve vozech kategorie WRC. Díky svému složení jsou vynikající náhradou za originální gumové hadice, jelikož nepodléhají jejich projevům stárnutí jakými jsou puchření, praskání, blednutí a další negativní vlivy, které mohou způsobit netěsnost systému.
Každá jednotlivá hadice vyrobená společností Samco prochází důkladnou kontrolou a všechny hadice Samco přesahují požadavky normy SAE J20 a jsou vyráběny s certifikací kvality ISO 9002 2000.

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem silikonových hadic Samco Sport z Velké Británie do ČR.

 

Samco Sport Connect to the track

Parametry a specifikace

Typ produktu
Silikonové hadice
Vnitřní průměr
9,5 mm
Tvar hadice
Koleno 120°
Odolnost hadice
StandardníDoporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.