Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Jednodílné ALU kolo Vossen VFS-2 FlowFormed

Stylové ALU kolo Vossen VFS-2 je vyrobeno moderní technologií FlowFormed. Tato technologie zajišťuje kolu tužší konstrukci při menší váze. Kromě třech standardních barvách stříbrné metalické, bronzové saténové a grafitové lesklé je toto kolo k dispozici v dalších 8 odstínech.Celý popis

Dostupné rozměry:
19"
8,5" x 19"
9" x 19"
9,5" x 19"
10" x 19"
10,5" x 19"
11" x 19"
20"
8,5" x 20"
9" x 20"
9,5" x 20"
10" x 20"
10,5" x 20"
11" x 20"
21"
9" x 21"
9,5" x 21"
10,5" x 21"
11" x 21"
12" x 21"
 
22"
9" x 22"
9,5" x 22"
10,5" x 22"
11" x 22"
12" x 22"
 

Dostupné barevné varianty:
lesklá černá s kouřovou čelní plochou
bronzová saténová
stříbrná s leštěnou čelní plochou
stříbrná lesklá
stříbrná saténová
zlatá lesklá
bronzová s výraznou texturou
antracitová
černá saténová
černá lesklá
Cena od: 17 936 Kč

 

ALU kolo Vossen VFS-2 je vyrobeno moderní technologií FlowFormed.

Technologie výroby FlowFormed je odpovědí společnosti Vossen na stále se zvyšující poptávku po pevnějších, ale přitom lehčích kolech. Vyroben je vždy základní polotovar klasickým litím, který je poté uchycen na formu a barel kola je pomocí speciálního disku vytvarován stlačením a natažením materiálu. Ten tak získá vlastnosti blízké kovaným kolům při zachování stále příznivé ceny oproti kovaným diskům.

POZOR: Míra prohnutí paprsků vychází z rozměru kola, zejména šířky a zálisu. Nejedná se o volitelný parametr.

U vybraných kombinací rozměrů a roztečí je možné kola dodat s individuálně vyrobeným zálisem (ET) a kromě standardních barev také v jednom z individuálních odstínů viz barevná paleta. Za tyto barvy není účtován žádný příplatek, pouze je třeba počítat s delší dobou dodání.

barevná paleta vossen

Společnost Vossen byla založena s úmyslem nabízet špičková kola a dnes drží na trhu pozici naprosté špičky, která stanoví trendy ve výrobě a designu litých a kovaných kol. Vášeň a touha po dokonalosti zasahuje do každého aspektu činnosti společnosti Vossen. Od návrhu designu, přes výrobu a testování Vossen zcela mění dosavadní standardy v oblasti výroby kol. Se třemi desítkami let zkušeností a zastoupením ve 36 zemích po celém světě zákazníci Vossen nečekají nic jiného než vynikající kvalitu a inovaci.
 

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem litých a kovaných kol Vossen do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.