Shop roku 2017

Kola

V naší nabídce najdete pečlivě vybrané produkty výrobců těch nejkvalitnějších litých a kovaných ALU kol. Zaměřujeme se na ojedinělá a exkluzivní kola, která jsou v některých případech vyráběna na zakázku dle požadavků a přání zákazníka a lze je použít i na těch nejmodernějších hypersportech. Samozřejmě ale v naší nabídce najdete i cenově dostupnější modely, které si však stále udržují vysoký standard kvality.

ADV.1 tvoří pomyslnou špičku ledovce v nabídce kovaných kol vyráběných na zakázku. Téměř nekonečné možnosti individualizace zaručují, že každá vyrobená sada je jedinečná a vy tak víte, že na silnici další takovou nepotkáte. Kovaná konstrukce a maximální pečlivost při výrobě staví ADV.1 na vrchol světové nabídky ALU kol a dělá tato kola ideální volbou i pro ty nejvýkonnější hypersporty.

BC Forged nabízí ideální variantu jak svému vozu dopřát individuálně vyrobená kovaná kola za velice rozumnou cenu. Při objednání kol BC Forged máte stále široké možnosti individualizace od různých barevných kombinací až po individuální detaily jako obvodové šroubky. Rozměry kol výrobce podřídí vašim přáním a možnostem vozu.

Vossen přepsal pravidla a stanovil nové trendy v designu litých kol. Až s touto značkou se masově zvedla oblíbenost konkávních kol s prohloubeným středem. Vossen si získal nespočet fanoušků díky minimalistickému designu, téměř hladkému vnitřnímu barelu s odsazeným ventilkem a v neposlední řadě obrovskou medializací a marketingem. V nabídce najdete kola od standardních litých až po kovaná kola s individuální povrchovou úpravou.

Lexani Wheels je oblíbenou americkou značkou kol, která jsou po výběru designu individuálně vyráběna dle vašich přání. Máte tak svobodu ve výběru rozměrů, roztečí i barev, což umožňuje výrobu i těch nejbláznivějších kreací. I díky tomu si kola Lexani oblíbily i americké hvězdy NBA nebo Hip-hopové superstars.

OZ Racing je dnes již tradičním italským výrobcem, který je známý zejména díky překvapivě lehkému provedení litých kol a to speciálně u kol v provedení HLT. Kola OZ Racing jsou hojně využívána i v motorsportu od Rally až po Formuli 1.

Schmidt stojí na pomezí mezi sériovou výrobou a individuální produkcí na přání zákazníka. Pevně daný je ve většině případů pouze základní tvar kola a výběr barevných provedení. Rozteč nebo velikost zálisu ET pak bývá plně v rukou zákazníka, čímž Schmidt umožňuje vyrobit kola rozměrově přesně padnoucí vašemu vozu.

RH Alurad představují ideální poměr kvalita / cena. Nabídka čítá mnoho povedených designů litých kol, která jsou nabízena za velice příjemnou cenu. V některých případech je možné za příplatek upravit povrchovou úpravu kol a tím je odlišit od těch sériově vyráběných.

Pokud si nejste jisti s výběrem kol nebo jste nenašli přesně to co hledáte, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro vás sestavíme cenovou nabídku dle vašich možností a představ.

Více

Jsme přímými dovozci mnoha světových značek a dokážeme díky tomu zajistit maximální zákaznickou podporu. U kovaných kol zajišťujeme před objednáním potvrzení kompatibility s brzdovým systémem vozu a předpokládaný profil kola pro daný vůz. V našem showroomu v Čestlicích najdete největší galerii exkluzivních kol v ČR. Na vlastní oči tak můžete porovnat zpracování jednotlivých výrobců, zhodnotit...

Více ->

Fólie ve spreji, tzv. "dip", je fenoménem dnešní doby, a tak nemohou chybět ani v nabídce Escape6. Špičkové fólie ve spreji německé firmy Foliatec přetvoří vzhled Vašich kol, nárazníků a dalších částí jednoduše, efektivně a zcela vratně. Dejte průchod své fantazii a přebarvěte auto do nejrůznějších barev. A když Vás omrzí, prostě je strhněte a původní povrch i barva jsou zpátky!  

Více ->

Rozlučte se s nevzhlednými a orezlými brzdiči a rozzářete je pomocí široké palety barev na brzdiče. Nalakované třmeny změní nejen pohled za paprsky kol, ale podtrhne i vzhled vozu jako celku.

Více ->

Korunujte design Vašeho vozu kolovými šrouby v chromovaném nebo zlaceném provedení. Z normálně běžného dílu se rázem stane šperk zdobící Váš vůz. V nabídce naleznete šrouby M14x1,5 a M12x1,5 ve standardních délkách 28mm.

Více ->

Nenechte se zloději připravit o své nové disky a zabezpečte je špičkovými pojistnými šrouby či maticemi McGard. V nabídce naleznete široký sortiment včetně prodloužených šroubů pro použití s rozšiřovacími podložkami.

Více ->

V jednoduchosti je síla. Výrobci supersportovních aut jsou si toho vědomi a tak na kolech takových vozů často naleznete obvodový barevný proužek. Podtrhněte i vy sportovního ducha Vašeho vozu a vylepšete kola pomocí široké palety obvodových samolepicích proužků FOLIATEC. 

Více ->

Dokonalý celek je tvořen drobnými detaily a i taková drobnost jako čepičky ventilků dokáže podtrhnout design Vašich kol. V nabídce naleznete čepičky od decentních přes barevné až po opravdu extravagantní.

Více ->

Jsou vaše vnější límce u vícedílných kol poškozené od obrubníků, či jiné překážky? Jsou zašlé či zoxidované? Nebo prostě toužíte po širších?...

Vnější límce pro vícedílná kola| Šroubky pro vícedílná kola| Více ->

Je to sice nepříjemné, ale může se stát, že ze svých krásných kol vytratíte středovou pokličku a kola tak ztratí část své krásy. Vraťte jim jí zpět...

Univerzální| Schmidt| RH| Vossen| Work Wheels| Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi