Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
ÚVOD > EXTERIÉR > KOLA

Kola

V naší nabídce najdete pečlivě vybrané produkty výrobců těch nejkvalitnějších litých a kovaných ALU kol. Zaměřujeme se na ojedinělá a exkluzivní kola, která jsou v některých případech vyráběna na zakázku dle požadavků a přání zákazníka a lze je použít i na těch nejmodernějších hypersportech. Samozřejmě ale v naší nabídce najdete i cenově dostupnější modely, které si však stále udržují vysoký standard kvality.

ADV.1 tvoří pomyslnou špičku ledovce v nabídce kovaných kol vyráběných na zakázku. Téměř nekonečné možnosti individualizace zaručují, že každá vyrobená sada je jedinečná a vy tak víte, že na silnici další takovou nepotkáte. Kovaná konstrukce a maximální pečlivost při výrobě staví ADV.1 na vrchol světové nabídky ALU kol a dělá tato kola ideální volbou i pro ty nejvýkonnější hypersporty.

BC Forged nabízí ideální variantu jak svému vozu dopřát individuálně vyrobená kovaná kola za velice rozumnou cenu. Při objednání kol BC Forged máte stále široké možnosti individualizace od různých barevných kombinací až po individuální detaily jako obvodové šroubky. Rozměry kol výrobce podřídí vašim přáním a možnostem vozu.

Vossen přepsal pravidla a stanovil nové trendy v designu litých kol. Až s touto značkou se masově zvedla oblíbenost konkávních kol s prohloubeným středem. Vossen si získal nespočet fanoušků díky minimalistickému designu, téměř hladkému vnitřnímu barelu s odsazeným ventilkem a v neposlední řadě obrovskou medializací a marketingem. V nabídce najdete kola od standardních litých až po kovaná kola s individuální povrchovou úpravou.

Lexani Wheels je oblíbenou americkou značkou kol, která jsou po výběru designu individuálně vyráběna dle vašich přání. Máte tak svobodu ve výběru rozměrů, roztečí i barev, což umožňuje výrobu i těch nejbláznivějších kreací. I díky tomu si kola Lexani oblíbily i americké hvězdy NBA nebo Hip-hopové superstars.

OZ Racing je dnes již tradičním italským výrobcem, který je známý zejména díky překvapivě lehkému provedení litých kol a to speciálně u kol v provedení HLT. Kola OZ Racing jsou hojně využívána i v motorsportu od Rally až po Formuli 1.

Schmidt stojí na pomezí mezi sériovou výrobou a individuální produkcí na přání zákazníka. Pevně daný je ve většině případů pouze základní tvar kola a výběr barevných provedení. Rozteč nebo velikost zálisu ET pak bývá plně v rukou zákazníka, čímž Schmidt umožňuje vyrobit kola rozměrově přesně padnoucí vašemu vozu.

RH Alurad představují ideální poměr kvalita / cena. Nabídka čítá mnoho povedených designů litých kol, která jsou nabízena za velice příjemnou cenu. V některých případech je možné za příplatek upravit povrchovou úpravu kol a tím je odlišit od těch sériově vyráběných.

Pokud si nejste jisti s výběrem kol nebo jste nenašli přesně to co hledáte, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro vás sestavíme cenovou nabídku dle vašich možností a představ.

Více

Jsme přímými dovozci mnoha světových značek a dokážeme díky tomu zajistit maximální zákaznickou podporu. U kovaných kol zajišťujeme před objednáním potvrzení kompatibility s...

Další...

Japonský výrobce Work Wheels se soustředí na výrobu kol, kde finální rozteč a povrchová úprava odpovídá individuálnímu přání zákazníka. Kola Work tak vznikají z velké části jako...

Další...

Vossen Wheels je americkou společností, která sídlí v Miami ve Spojených státech a zabývá se výrobou špičkových litých a kovaných kol. V každém případě však vyniká svými...

Další...

BC Forged se zaměřuje výhradně na zakázkovou výrobu kovaných kol se zaměřením na individuální povrchové úpravy a volnost při výběru rozměrů dle přání zákazníka a potřeb...

Další...

OZ stvořilo nadšení pro kola a za posledních více jak 45 let (od založení roku 1971) se OZ stalo legendou v automobilovém světě. OZ je italská společnost s celosvětovou distribucí...

Další...

V Německu sídlící společnost mbDesign je jedním z nejvýraznějších evropských výrobců litých a kovaných kol. Jejich kola se vyznačují moderním designem a těží z vlastní práškové...

Další...
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.