Shop roku 2017

Elektronika motoru

Zde naleznete širokou nabídku elektrických zařízení od nezbytných přídavných ukazatelů až po bezpečnostní odpojovače akumulátoru.

Přídavné budíky Vám dodají přehled o správné funkci motoru a varují před extrémními hodnotami, které mohou vézt k poškození motoru. Zároveň umocňují sportovní vzhled interiéru.

Více ->

Odpojovač akumulátoru je jedním ze základních bezpečnostních prvků v závodním voze. Umožňuje vypnout přívod elektřiny do spotřebičů ve vozidle v případě nehody, kdy hrozí, že zkrat na spotřebiči může například způsobit požár. Odpojovač je možné umístit v interiéru vozu, případně i v exteriéru za pomoci táhla odpojovače.

Více ->

Široká nabídka vypínačů a přepínačů, včetně startovacích panelů. V naší nabídce naleznete vypínače tlačítkové i páčkové, dvou i vícepolohové. Zvolit můžete také vypínače a přepínače s osvětlením v různých barvách.

Více ->

Odlehčené autobaterie pro použití v motorsportu vycházejí z původního využití u sportovních a ultralehkých letadel. Díky tomu jsou navrženy tak, aby odolávaly otřesům a vibracím, a jsou tak ideální i pro použití při rally závodech a jiných náročných automobilových podnicích.

Více ->

Pokud potřebujete vyřešit umístění akumulátoru na jiném než originálním místě, případně jej potřebujete chránit před vlhkostí a dalšími nepříznivými vlivy nejen při offroad využití, nabízíme kompletní sortiment plastových uzavíratelných boxů a ocelových držáků akumulátoru.

Více ->

V naší nabídce naleznete pojistková pouzdra pro stavbu a kompletaci elektroinstalace pro závodní vozy, nebo jako náhrada původních pojistkových skříní. Pojistková pouzdra můžete kombinovat s klasickými pojistkami nebo s jističi, které umožňují opakované sepnutí po bezpečnostním rozpojení okruhu.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi