Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Newsletter
  • Escape6: Až do neděle DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!
Escape6 s.r.o.
8/2016

NEWSLETTER


 TENTO VÍKEND DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!

TENTO VÍKEND DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNO!

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli a vyberte dárek pro vaše blízké už nyní. Tento víkend můžete navíc využít DOPRAVU ZDARMA NA CELÝ NÁŠ SORTIMENT, NA ZBOŽÍ V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ.

Tak neváhejte a navštivte také naší speciálně namixovanou sekci s tipy na dárky! Dopravu zdarma pro vaší objednávku získáte od TEĎ až do neděle.


Tak tohle prostě a jednoduše nikde jinde nenajdete! Díky naší kolekci všech růžových autodoplňků, kterou jsme pro vás poskládali dohromady, můžete vybrat opravdu neobvyklé vánoční překvapení.

Udělejte radost úplně každému, ať už se jedná o holku nebo kluka. Připravili jsme pro vás speciální sadu osvěžovačů vzduchu pro drsné chlapy a také exkluzivní sadu pro ještě drsnější holky.Uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH. Pro výši Vaší velkoobchodní slevy nás prosím kontaktujte.Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Čestlice 272, 251 01 Čestlice.

Tel.: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00

Soboty 13. a 27. června 2020 otevřeno 9:00 - 13:00

Právo na změnu cen a chyby vyhrazeno.


Facebook Escape6   Instagram Escape6   Youtube Escape6

Escape6 je oficiálním dovozcem značek:APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.