Shop roku 2016
Newsletter Escape6 Prague Car Festival
Escape6 s.r.o.
15/2017

NEWSLETTER


 Escape6 Prague Car Festival 2. - 3. září 2017

Escape6 Prague Car Festival 2. - 3. září 2017

Již pošesté se můžete těšit na největší výstavu upravených a sportovních automobilů v České republice, v čele s Escape6! Navštivte 2. a 3. 9. 2017 Escape6 Prague Car Festival na výstavišti v Praze - Letňanech, kde se na Vás budeme těšit spolu s nadupaným doprovodným programem, za přítomnosti upravených a sportovních automobilů z celé Evropy, a hlavně našich show carů.


Rozšířili jsme pro Vás sortiment sportovních sedaček Sparco, které jsou ideální volbou jak pro sportovně laděnou jízdu na běžných komunikacích, tak i závodní jízdu nejen na okruhu. Vyznačují se perfektním zpracováním a skvělým bočním vedením, které Vás v zatáčce vždy podrží.

Naše společnost Escape6 je oficiálním dovozcem špičkové světelné techniky PIAA, která se zaměřuje zejména na výrobu automobilového osvětlení, jako jsou autožárovky nebo přídavné světlomety té nejvyšší kvality. 


Také milujete hydrofobní efekt, při kterém voda na laku vytváří kuličky, které se neudrží na povrchu a samy z něj stékají? Meguiar's přináší produkt, kterým si tento tolik oblíbený efekt odpuzování vody vytvoříte během pár vteřin!

499,-

Německá společnost Foliatec přináší nové nástavce kolových šroubů, které jednoduše nasadíte díky magnetu přímo na hlavu originálních šroubů nebo matic a dodáte svému vozu jedinečný vzhled.

3 490,-

Oblékněte se na Escape6 Prague Car Festival stylově! Vyberte si trička nebo mikiny s velkým logem Escape6 na hrudi, kulatým emblémem na zádech a výrazným E6 na rukávu.

od 99,-

Uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH. Pro výši Vaší velkoobchodní slevy nás prosím kontaktujte. Nový showroom Escape6 s ještě větší galerií kol!

Nový showroom Escape6 s ještě větší galerií kol!

Díky přestěhování naší společnosti do Čestlic jsme pro Vás mohli otevřít největší specializovaný showroom v České republice. Ale co by to bylo za showroom Escape6 bez exkluzivní galerie kol?

Proto jsme pro Vás připravili ještě větší a ještě nadupanější galerii kol, která nemá obdoby! Navštivte náš nový showroom a pokochejte se největší galerií kol, jakou jinde nenajdete!

ADV.1, Vossen, BC Forged, Work a mnoho dalších značek - to vše na Vás čeká v galerii kol Escape6!


Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Jeremenkova 90, Praha 4 - Podolí, 140 00

Tel.: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00


Právo na změnu cen a chyby vyhrazeno.


Facebook

Escape6 je oficiálním dovozcem značek:

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi