Shop roku 2016
Newsletter Výškově stavitelné podvozky KW Automotive v Escape6
Escape6 s.r.o.
14/2017

NEWSLETTER


 Výškově stavitelné podvozky KW Automotive

Výškově stavitelné podvozky KW Automotive

Rozšířili jsme sortiment výškově stavitelných podvozků KW Automotive, které se vyznačují jedinečným provedením těla tlumičů z nerezové oceli, známé jako Inox-Line. Montáží sportovního podvozku získáte kromě možnosti individuálního nastavení výšky i perfektní jízdní vlastnosti a ovladatelnost vozu.


Velké oblíbenosti se těší transparentní fólie, pomocí kterých můžete snadno měnit zabarvení světlometů a dalších dílů třeba každý den. Fólie je navíc vyrobena tak, aby po rozsvícení světlometů co nejméně ovlivnila barvu světla.

Přinášíme Vám špičkové japonské stěrače PIAA Aero Vogue, aerodynamické stěrače, které patří k nejlepším na světovém trhu, a často je využívají také profesionální závodní týmy těch nejvyšších motoristických soutěží pro jejich účinnost a bezkonkurenční odolnost.


Díky našemu detaileru z nové produktové řady Mirror Bright, která spojuje více než stoletou tradici a ty nejmodernější technologie, šetrně odstraníte nečistoty z exteriéru i interiéru.

549,-

Stříkaná fólie se stala fenoménem dnešní doby. Vyzkoušejte i netradiční barvy ze široké palety barev dipů Foliatec, třeba zlatou metalickou nebo některý z neonových odstínů.

1190,-

Dodejte interiéru Vašeho vozu exkluzivní vzhled díky sportovnímu volantu NRG Innovations, se kterým zároveň posunete ovladatelnost Vašeho vozu o kus dál díky jistějšímu úchopu.

5490,-

Uvedené ceny jsou maloobchodní s DPH. Pro výši Vaší velkoobchodní slevy nás prosím kontaktujte. Ještě větší galerie kol v Escape6

Ještě větší galerie kol v Escape6

Už brzy se můžete těšit na ještě větší galerii kol v naší nové provozovně v Čestlicích. Nejfantastičtější sbírka exkluzivních kol v České republice Vás doslova ohromí a my se těšíme, až Vám ji budeme moci předvést v plné kráse a lesku! ADV.1, BC Forged, Vossen a řada dalších světoznámých značek na jednom místě, v jedné jediné galerii - pouze v Escape6!


Adresa obchodu:
Escape6 s.r.o., Jeremenkova 90, Praha 4 - Podolí, 140 00

Tel.: 222 519 645, e-mail: info@escape6.cz
Otevřeno: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00


Právo na změnu cen a chyby vyhrazeno.


Facebook

Escape6 je oficiálním dovozcem značek:

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi