Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
Shop roku 2017

Dodge Challenger R/T

Tenhle americký muscle car ve verzi R/T, s atmosférickým motorem 5,7 V8 HEMI a rokem výroby 2018, je jediným oficiálně vyrobeným kusem pro Evropu. Pod jeho kapotou dřímá 375 sériových koní v motoru, jehož spolehlivá a odolná konstrukce se s modernizacemi využívá už téměř 70 let, a najdeme ho jako volitelnou variantu ve většině ryze amerických muscle carů a off-road trucků. Zároveň tohle auto skrývá celou řadu možností k úpravám od ryze funkčních až po designové. Vzhledem k tomu, že Challenger je v provozu teprve od dubna 2018, spousta úprav je teprve v přípravách a fázích plánování, o to větší zábava nás ale s tímhle muscle carem teprve čeká!


Exteriér:

  • přední spoiler SRT


Kola a podvozek:

  • sportovní pružiny H&R -30 / -30 mm


Motor, převodovka a výfuk:

  • Cat-Back výfukový systém Borla, verze S-Type se dvěma klapkami


Interiér:

  • kovové pedály Mopar


Tento vůz je mezi našimi show cars krátce, takže řada úprav je teprve v plánu, např.:

  • lipa pod přední spoiler Downforce Sollutions
  • wickerbill křídlo Downforce Sollutions
  • kola o průměru 22"
  • vzduchový podvozek Air Lift Performance 3P
  • otevřené sání K&N
  • a další...

 

Montáž snížených sportovních pružin H&R

Montáž Cat-Back výfukového systému Borla ve verzi S-Type

Představení nového show caru - Dodge Challenger R/T

Použité díly
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.