Shop roku 2017

Vzduchové podvozky

Spolupracujeme výhradně s těmi nejlepšími světovými producenty kompletních vzduchových podvozků a komponentů pro jejich stavbu jako jsou společnosti Air Lift Performance, AccuAir a VIAIR.

VIAIR je světová jednička ve výrobě vzduchových kompresorů. Zabývá se vývojem a výrobou kompresorů na dofukování měchů vzduchových podvozků, ale také například kompresorů pro dofukování pneumatik offroad vozidel. I v případě, že stavíte vzduchový podvozek v domácích podmínkách, kompresor VIAIR pro Vás měl být jistou volbou. Žádné jiné kompresory se u vzduchových podvozků neosvědčily tak jako kompresory VIAIR. I proto je využívají ty nejvěhlasnější výrobci vzduchových podvozků po celém světě.

Air Lift Performance je výrobce kompletních sad vzduchových podvozků, ale i jednotlivých komponentů pro jejich stavbu od vzduchových měchů, přes potřebné nádoby a fitinky až po velice sofistikované elektronické ovládaci jednotky Air Lift Autopilot. Tyto řídicí jednotky staví vzduchové podvozky zcela na novou úroveň z hlediska možností nastavení, ovládání a zejména bezpečnosti. Zároveň jsou velice kompaktní a umožňují vytváření velice čistých a efektních zástaveb

AccuAir je americký výrobce vzduchových podvozků a příslušenství pro jejich stavbu té nejvyšší kvality. Jejich produkty se vyznačují dokonalým zpracováním, špičkovými materiály a osobitým designem, díky čemuž se jejich produkty těší ve světě velké oblibě. AccuAir nabízí většinu produktů s možností rozšíření o další moduly, ať už se jedná o rozšíření schopností digitálních managementů, nebo o rozšíření tlakových nádob o držáky souvisejícího příslušenství.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných komponentů nebo jste v našem katalogu nenašli co hledáte, neváhejte se na nás obrátit emailem, telefonicky nebo nás navštivte v naší prodejně v Praze.

Jsme oficiálními dovozci a distributory produktů společností Air Lift Performance, AccuAir a VIAIR z USA do ČR.

Více

Pro přesné aplikace na konkrétní vozy nabízíme širokou nabídku podvozkových sad Air Lift Performance, které zajišťují snadnou montáž a hlavně...

Audi| BMW| Chevrolet| Chrysler| Dodge| Ford| Honda / Acura| Hyundai| Více ->

Escape6 vám nabízí široký sortiment ovládacích jednotek (managementů) pro řízení vzduchových podvozků. Zaměřujeme se zejména na pokročilé digitální managementy světových výrobců Air Lift Performance a AccuAir, které dokáží podvozku zajistit maximální zabezpečení, jednoduché ovládání (ve většině případů možné i pomocí mobilního telefonu) a precizní uživatelské nastavení pro maximální komfort....

Více ->

Kompresor je základním kamenem každé soustavy závislé na distribuci tlakového vzduchu, ať už se jedná o vzduchový podvozek, dofukování pneumatik nejen pro offroad využití, nebo pneumatické klaksony a fanfáry. A abyste se na námi nabízené kompresory mohli skutečně spolehnout, spolupracujeme výhradně se světovou jedničkou na trhu v podobě americké společnosti VIAIR Corporation. Všechny společnosti,...

Více ->

Tlakové nádoby na vzduch od výrobců VIAIR a Airlift. V nabídce naleznete nádoby v lakovaném nebo leštěném provedení v mnoha objemových variantách.

Více ->

Ukazatele tlaku pro dokonalý přehled o soustavě vzduchového podvozku. V nabídce naleznete ukazatele různých průměrů v jednoručkovém nebo dvouručkovém provedení.

Více ->

Říká se, že řetěz je vždy jen tak silný jako jeho nejslabší článek. Proto nepodceňujte při stavbě vzduchového podvozku zejména použití kvalitních a spolehlivých fitinek. V naší nabídce naleznete pouze špičkové fitinky od amerických výrobců Air Lift Performance nebo VIAIR. Díky těmto fitinkám také můžete snadno zachovat americký rozměr kompletního rozvodu a není tak třeba řešit redukce z...

Více ->

Opletené i PVC hadice pro vedení vzduchu u vzduchových podvozků. V nabídce několik průměrů dle požadavků a nároků na vlastnosti podvozku.

Více ->

Univerzální vzduchové měchy pro individuální stavbu vzduchových podvozků. Nabízíme dvojité měchy i kompaktní rukávy pro montáž do stísněných prostorů tlumiče.

Více ->

Originální příslušenství ke komponentům vzduchového podvozku. Tyto produkty Vám usnadní stavbu vzduchových podvozků, či zpříjemní jejich používání. Některé z nich jsou pak nutností v každé soustavě vzduchového podvozku.

Více ->

Dolaďte svůj styl a díky originální kolekci propagačních předmětů Airlift Performance ukažte světu, že vaší image je podvozek proklatě nízko. Od samolepek, přes trika až po mikiny, to vše naleznete v naší nabídce i na naší prodejně.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi