Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
ÚVOD > PODVOZKY > VZDUCHOVÉ PODVOZKY > SADY NA KONKRÉTNÍ VOZY AIR LIFT

Sady na konkrétní vozy Air Lift

Pro přesné aplikace na konkrétní vozy nabízíme širokou nabídku podvozkových sad Air Lift Performance, které zajišťují snadnou montáž a hlavně perfektní jízdní vlastnosti. Podvozky jsou upraveny tak, aby na daném voze nabídly maximální možné snížení (v některých případech je pro jeho dosažení třeba provézt úpravy karoserie nebo jiných částí vozu).

Základem jsou vždy sady pro jednotlivé nápravy vozu (lze zakoupit samostatně přední sadu nebo zadní sadu), které obsahují zpravidla sportovní nastavitelné tlumiče a měchy, které tak na voze nahrazují konvenční vinuté pružiny.

Pro zkompletování podvozku pak stačí jen vybrat vhodný ovládací management, díky kterému budete moci podvozek ovládat a v případě digitálních managementů Air Lift Performance Autopilot V2 nebo Air Lift Performance 3P/3H si také ukládat jednotlivé polohy podvozku do paměti apod.

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.