Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
ÚVOD > PODVOZKY > VZDUCHOVÉ PODVOZKY > SADY NA KONKRÉTNÍ VOZY

Sady na konkrétní vozy

Pro přesné aplikace na konkrétní vozy nabízíme širokou nabídku podvozkových sad Air Lift Performance, které zajišťují snadnou montáž a hlavně perfektní jízdní vlastnosti. Podvozky jsou upraveny tak, aby na daném voze nabídly maximální možné snížení (v některých případech je pro jeho dosažení třeba provézt úpravy karoserie nebo jiných částí vozu).

Základem jsou vždy sady pro jednotlivé nápravy vozu (lze zakoupit samostatně přední sadu nebo zadní sadu), které obsahují zpravidla sportovní nastavitelné tlumiče a měchy, které tak na voze nahrazují konvenční vinuté pružiny.

Pro zkompletování podvozku pak stačí jen vybrat vhodný ovládací management, díky kterému budete moci podvozek ovládat a v případě digitálních managementů Air Lift Performance Autopilot V2 nebo Air Lift Performance 3P/3H si také ukládat jednotlivé polohy podvozku do paměti apod.

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.